Site Loader

Myślisz nad wyborem prezentu? Chciałbyś zrobić mu niezapomnianą niespodziankę i cudowne przeżycie? Z całą pewnością na zakup krawatu czy wody toaletowej było już multum rozmaitych okazji. Jeżeli już masz dosyć tego rodzaju niefajnych a także banalnych pomysłów zastanów się nad czymś całkowicie nowym, oprócz tego niezwykle ekscytującym. W naszych propozycjach posiadamy lot motolotnią i skok ze spadochronem.

 

W ten sposób wręczysz coś wspanialszego niż kolejny gadżet, który na pewno będzie bezużytecznie leżał na półce – będziesz mogła obdarzyć go niepowtarzalnym przeżyciem, do którego powrócicie nie raz we wspomnieniach. Paraletnia jest to skrzydlata maszyna, która jednocześnie łączy w sobie prędkość zapewnianą poprzez silnik wraz z emocjami w trakcie samego lotu. Dzięki temu zdołamy bez ustanku kontrolować kierunek lotu. Voucher taki obejmuje krótki instruktaż pilota z doświadczeniem, który także ocenia warunki pogodowe określonego dnia i decyduje o starcie. Paralotniarze potrafią wzbić się na wysokość czterech tysięcy metrów nad poziomem morza, aby wzbić się wyżej obowiązkowa już jest profesjonalna aparatura tlenowa.

 

Żeby móc podziwiać bajeczny polski krajobraz starczy znacząco niższa wysokość. Jeżeli osoba, której zamierzasz sprawić niezapomniane niespodziankę, lubi adrenalinę skok na bungee z pewnością zapewni skok wrażeń. Taki skok odbywa się pod pieczą profesjonalnego instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika. Prezent dla ukochanego wcale nie musi być zwyczajny. Zapewnij prezent dla niego – niesamowity lot i dawkę adrenaliny.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *