Site Loader

Jednym z najbardziej wyszukanych prezentów, jakimi można w prosty sposób dowieść jak nasz mężczyzna jest nam bliski i w jakim stopniu znamy jego gust są markowe perfumy męskie. Dobranie zapachu indywidualnie dla mężczyzny stanowi duże wyzwanie, któremu jednak sposób sprostać.

1. Obsession Night for men, Calwin KleinTo zapach opracowany dla mężczyzn sukcesu, którzy to mają w zwyczaju prowokować.Bardzo uwodzicielskie dodatki kardamonu i gruszki dadzą razemspędzonym chwilą seksownej tajemniczości, pikanterii i magnetyzmu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, kardamon, nuty wodne
nuta serca: cynamon, czarny zamsz, gałka muszkatołowa, a także drzewo sandałowe
nuta bazy: wanilia, żywica labdanum, paczuli, wetiweria.

2. Giorgio Armani, Eau de Cedre
Są to zapachy przyrządzone dla mężczyzny eleganta.Ta butelka jak i poprzednie inspirują się wzorami męskich marynarek, dlatego też woń włoskiej bergamotki z dodatkiem esencji z cytryny mają na celu być imponującym składnikiem stroju mężczyzny, dodatkiem, jaki sprawia, iż nikt nie będzie mógł przejść koło niego obojętnie.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: cytryna, bergamotka i szałwia
Nuty serca: kmin, liść fiołka i kardamon
Nuty bazy : esencja cedrowa, zamsz, nuty drzewne i czarna herbata.
3. Sauvage, Christian Dior
Zagadkowy mrok pustyni o zmierzchu, zespolenie nocnego chłodu z gorącym, suchym powietrzem – to właśnie zamknięte jest w pięknym opakowaniu buteleczki. Właściwy zapach dla mężczyzn, którzy pragną otoczyć nutą tajemnicy, ale i magnetyzmu, jest to zapach dla zmysłowych uwodzicieli.

Nuty głowy: bergamotka
Nuty serca: syczuański pieprz, lawenda, gałka muszkatołowa, anyż
Nuty bazy: ambroxan, wanilia.

Każdy flakonik perfum ma swoją historię, każde otwarcie takiej buteleczki to miliony wrażeń – niech więc kupione dla niego perfumy opowiedzą mu ją.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *