Site Loader

Czy myślałeś nad prezentem na dzień dziecka? Często dajemy maluchom właściwie to samo – słodkości, albo jakąś grę komputerową. Po pewnym czasie dzieciom nudzą się takie podarunki, a ten wyjątkowy dzień odbierają jako dzień jak co dzień, ale z większą ilością słodkości. Jak sprawić by ten szczególny dzień, 1 czerwca, był naprawdę szczególny?

Być może powinniśmy pomyśleć nie o prezencie materialny, lecz w formie miłego wspólnego spędzenia czasu, czy w formie zabawy, rozrywki. Może należy pierwszy dzień czerwca ustanowić takim dniem, który dziecko będzie chętnie wspominało przez wiele lat, a może nawet przez całe dzieciństwo. A co można zrobić z naszym dzieckiem przez tyle godzin? Otóż jest sporo możliwości. Pierwszą propozycją jest park linowy. Jest to wspaniała zabawa dla każdego dziecka. To dlatego ponieważ w parku linowym dziecko zużywa duże pokłady energii, a tej energii, jak wiemy, nasze pociechy mają bardzo dużo. Powinno się również podkreślić, iż dzieci między sobą częstokroć rozmawiają o tym, iż ich marzeniem jest odwiedzenie parku linowego. Warto słuchać swoich dzieci, nie tylko je słyszeć.

Jednym z takowych dziecięcych marzeń jest również paintball Poznań. To wspaniała alternatywa dla zwykłego paintball’a. W zwyczajnym bowiem są najczęściej ograniczenia dotyczące wieku, dlatego małe dzieci nie mają możliwości uczestniczenia w taki zabawach, natomiast paintball laserowy gwarantuje brak siniaków po uczestnictwie w grze. Trudno jest znaleźć bardzo dobry pomysł na upominek na dzień dziecka. Ale wystarczy ciut kreatywności i chęci, ażeby uczynić pierwszego czerwca dniem wartym zapamiętania przez nasze pociechy.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *