Site Loader

Dostarczanie ulotek? A może maxpost.pl? Oferuję dostawę ulotek, szybki a także niedrogi sposób na dotarcie z informacją do właściwych ludzi. Maxpost.pl jest zgraną, profesjonalną ekipą, która gwarantuje bardzo wysoki poziom świadczonych przez siebie usług. Nasza marka przygotowuje a ponadto dystrybuuje ulotki dla najbardziej znanych sieci handlowych w kraju m.in.: Carrefour, Tesco, E. Leclerc, Real, Ikea, Praktiker, Auchan, OBI a także wielu innych.

Jeżeli chodzi o kolportaż bezadresowy to wszystkie materiały przygotowane przez korporację maxpost.pl dostarczane są do skrzynek euro, koszyków reklamowych oraz na klamki a także wycieraczki. Tyczy się to kamienic, blokowisk, strzeżonych lokalów a ponadto prywatnych domów.

Z kolei kolportaż adresowy polega na tym, że nasza doświadczona ekipa dostarcza zrobione ulotki do instytucji, biur, oraz firm. Bardzo często z kolportażu adresowego korzystają restauracje a także działalności , które oferują catering.

Wejdź na prowadzoną przez nas stronę maxpost.pl oraz zapoznaj się z bogatą ofertą oferowanych przez naszą firmę usług. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego klienta oraz korzystne cenniki.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *