Site Loader

Rolety fasadowe montowane są wewnątrz lub na zewnątrz okna. Roletami można sterować za pomocą elektrycznego napędu, jak również ręcznie. Zaletą takowych rolet jest głównie dobra ochrona przed promieniami słonecznymi, jaką mogą nam zagwarantować.

 

Wnętrze mieszkania dzięki tym roletom staje się zaciemnione oraz dodatkowo wyciszone przed hałasem z zewnątrz, właśnie dlatego rolety fasadowe polecane są osobą mających dom w pobliżu ruchliwych ulic. Co więcej rolety fasadowe są świetnym zabezpieczeniem przed włamaniem, ponieważ są tak skonstruowane, aby były odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Rolety zewnętrzne na pewno pasują do każdego obiektu, zarówno mieszkalnego jak i użytkowego. Fasadowe żaluzje też zapewnią nam ochronę przed promieniami słonecznymi, jednak nie tak dobrze jak czynią to fasadowe rolety. Mocowane są one po stronie zewnętrznej, wykazują się bardzo dużą wytrzymałością oraz dodatkowo są wykonane z nowoczesnych surowców. Żaluzje istnieje możliwość w dowolny sposób regulować w celu dopasowania kąta padania światła słonecznego do pomieszczenia. Niektóre modele żaluzji posiadają elektryczne napędy dzięki którym poruszanie wieloma żaluzjami na raz jest dla nas możliwe.

 

Rolety i żaluzje w 100 % wypełniają swoje role. To czy zdecydujemy się na rolety czy żaluzje zależy jedynie od nas samych. Koszt żaluzji jest znacznie większy jednak według kupujących prezentują się bardziej atrakcyjnie niż rolety. Tak czy owak oba produkty wizualnie jest możliwość dopasować do własnych wymagań tak, aby razem z pomieszczeniem dobrze się prezentowały.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *