Site Loader

Spadek i zachowek, podwyższenie alimentów, rozwód czy też podział majątku – to oczywiście tylko niektóre kwestie, które konsultujemy z radcą prawnym. Obecnie, żeby móc otrzymać profesjonalną poradę prawną, nie trzeba wcale fatygować się osobiście do kancelarii adwokackiej. Zazwyczaj prawnicy oferują też swoje usługi za pośrednictwem telefonu i online.

Porady prawne bez opuszczania domu
Poradnictwo prawne to kluczowa usługa oferowana poprzez kancelarie radców prawnych, adwokackie i kancelarie prawne. Kiedyś, aby uzyskać profesjonalną poradę, trzeba było pójść do kancelarii osobiście. Aktualnie na całe szczęście nie jest to już konieczne, dlatego że bardzo często spotyka się porady prawne w sieci i poprzez telefon.

Tego rodzaju usługi prawne wcale niczym nie różnią się od tych które świadczone są osobiście. Są jednocześnie znacznie wygodniejszą opcją dla klienta – nie musi on udawać się do prawnika, co stanowi dużą oszczędność czasu. Dodatkowo, w niektórych miejscowościach nie ma wcale kancelarii prawnych, a dojazd do najbliższej częstokroć oznaczałby długą podróż. Także wtedy to znakomite rozwiązanie.

Jak przebiega udzielenie porady prawne przez skype?
W obecnych czasach ogrom kancelarii prawnych świadczy swoim klientom usługi prawne przez Skype, telefon bądź online – przez maila. Żeby skorzystać z tego typu usługi, należy odnaleźć odpowiednią kancelarię, przesłać do niej swoje zapytanie, poczekać na wycenę usługi, a następnie opłacić usługę. W ciągu paru dni będziemy mogli otrzymać gotową poradę prawną.

A zatem po poradę prawną nie musimy udawać się do kancelarii – można uczynić to też przez internet!

 

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *