Site Loader

Olej z konopi indyjskich cieszy się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem. Sprzedawcy prezentują ten olej jako środek zdolny uleczyć nas z każdej choroby. W rzeczywistości, aby zrozumieć prawdziwe możliwości olejku z konopi indyjskich w pierwszej kolejności należy wiedzieć, jak on oddziałuje na nasz organizm. Układ endokannabinoidowy Ukł. endokannainoidowy jest jednym z najbardziej istotnych systemów organizmu, który wywiera bezpośredni wpływ na funkcjonowanie najbardziej podstawowych procesów fizjologicznych zachodzących w naszym organizmie. Reguluje on m.in. gospodarkę energetyczną, czy także powiązania neuroimmunologiczne.

 

Układ działa dzięki receptorom kannabinoidowym a ponadto endokannabinoidowym, na jakie bezpośrednio wpływa kannabidiol, występujący w olejku konopnym, w skrócie CBD. To oznacza, że CBD wpływa na bardzo ważne procesy zachodzące w naszym w organizmie. Użytkowanie olejku Właśnie z tego powodu reklamowane wszędzie olejki z konopi indyjskich mają tak różnorodny wpływ na nasz organizm. Trzeba jednakże pamiętać, iż olejki te nie są panaceum potrafiącym wyleczyć każdą chorobę! W dodatku ich skuteczność w znacznej mierze zależy od sposobu przechowywania a także sposobu produkcji.

 

 

Znaczy to, wiele spośród będących do sprzedaży olej z konopi indyjskich może nie dać oczekiwanego owocu. Dlatego zawsze powinniśmy korzystać z oferty renomowanych producentów, którzy na pewno mogą zagwarantować bardzo wysoki poziom kannabidiolu (CBD) w oferowanych olejkach z konopi. To jedyna szansa na skuteczną terapię.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *