Site Loader

Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, otoczeni wspaniałą technologią , która jest dostępna na długość ręki, obserwujemy postęp sztucznej inteligencji, a urządzenia, które nosimy w naszej kieszeni, mają moc obliczeniową kilkakrotnie przewyższającą umiejętności komputerów użytych przez nas. Czy zastanawialiście się ostatnio czemu mimo owego całego technologicznego postępu a także innowacji dostępnych dla każdego, nie zmniejsza się sława wszelakiego rodzaju ezoteryków, wróżek, magów czy uzdrowicieli działających na skraju magii, alchemii oraz zielarstwa?

Czy popularność amuletów, wróżb czy usług rodzaju odczynianie klątw i uroków miłosnych nie słabnie tylko ze względu na desperację osób, którzy to w niełatwych momentach w życiu zwracają się nawet po w największym stopniu absurdalną poradę? Nie jest łatwo odpowiedzieć na takie pytania. Mimo całej wiedzy którą mamy o naszym świecie, mimo naukowych odkryć oraz internetu dalej nie jesteśmy w stanie wytłumaczyć sobie wielu zdarzeń czy sytuacji. Nie mamy pojęcia co dzieje się z nami po śmierci, czy nasze dusze to prawdziwe byty czy wyłącznie procesy chemiczne przebiegające w naszych ciałach. Nie jesteśmy nawet w stanie udzielić sobie odpowiedzi na pytanie czy miłosna magia to jedynie związek feromonów i zewnętrznego wyglądu czy jakieś przedziwne zjawisko, jakie używamy dosłownie nieświadomie (czy też świadomie z pomocą odpowiednich zaklęć).

Niedostępny dla naszych oczu pozostaje duchowy świat, trudny do opisania poprzez chemię, biologię czy fizykę. Możliwe, iż jakiegoś dnia będziemy w stanie wytłumaczyć wszystkie te niewyjaśnione obszary, jakie w tym momencie budzą fascynację a także lęk, jednakże w tej chwili ich geneza pozostaje dla nas nierozwiązaną tajemnicą. Nie myli się stare powiedzenie, że są na świecie takie rzeczy, które nie śniły się filozofom a także chodź dziś zmienimy filozofię na naukę to nie sposób nie przyznać racji temu stwierdzeniu. Jedynymi ekspertami w tej branży są cały czas wróżki, czarownicy a także mistycy, których to skuteczność jest dyskusyjną (choć nie wiadomo czy to z powodu oszustw czy trudność w kontrolowaniu niektórych zjawisk). Pewnie prawda leży gdzieś pośrodku a także wielu istnieje oszustów w branży ezoterycznej, ale niesłabnąca sława tej branży pozwala nam również szukać w tej dziedzinie pewnej efektywności.

Spętanie czary, uroki miłosne zaklęcia a także wszelka podobna działalność jest w dalszym ciągu za bardzo tajemnicza, ażeby można ją było całkiem zignorować. Kluczem okazuje się tu zapewne wybór dobrego profesjonalisty, który oczywiście nie jest łgarzem, ale również ma sposobność pochwalić się kilkoma, sprawdzonymi poprzez osobistych klientów opiniami dotyczącymi skuteczności jego pracy.Pewne jest natomiast jedno. Nie należy samodzielnie bawić się z mocami, jakich nie jesteśmy w stanie zrozumieć i nad którymi to nie umiemy zapanować. Może się to bardzo fatalnie zakończyć dla tych, którzy tego próbują.
.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *