Nasza firma zajmuje się wdrażaniem, zarządzaniem i obsługą serwerów Linux i Microsoft Windows. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz podążając za rozwojem technologi informatycznych, rozpoczynamy oferowanie rozwiązań informatycznych jako usługa. Zaletami takiego rozwiązania jest brak konieczności zakupu drogich serwerów. Serwisowania sprzętu, oszczedności w rachunkach za prąd. Nie musimy budować kosztownej i zajmującej miejsce serwerowni. Innymy słowy my mamy serwery, a wy korzystacie z ich usług.

W takim modelu oferujemy usługi Active Directory, Exchange. Najprostszy serwer działający z takim oprogramowaniem to koszt ok 10tys zł. U nas zakup takich usług To koszt od 100 zł netto. Połączenie z serwerem realizowane jest przez bezpieczne połączenie VPN.

Kolejną usługą realizowaną przez naszą firmę w modelu usług jest Zimbra Colaboration Suite. Jest to świetny system do pracy grupowej.System współpracuje z prawie wszystkimi klientami poczty np: Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird itp. Możliwa jest synchronizacja z telefonami Blackberry, IPhone, Microsoft oraz z systemem android. Dostęp przez przeglądarkę (https://zimbra.kaska.com.pl) umożliwia: pracę z wieloma kalendarzami, wieloma książkami adresowymi z możliwością udostępniania, listy zadań, możliwy jest podgląd dokumentów firmowych bezpośrednio w przeglądarce bez uruchamiania programów macierzystych.

Zapraszamy do obejrzenia platformy demo https://zimbra.kaska.com.pl login: demo hasło: demo123

Pisząc o zimbrze nie można zapomnieć o własnej chmurze internetowej. Chmura ma do zaoferowania kalendarze, podgląd i edycja dokumentów, podgląd zdjęć, listy zadań, klienta poczty, notatki. Wszytko jest synchronizowane z smartfonami, tabletami, laptopami i komputerami. Robisz zdjęcie i po chwili dostęp do tego mogą mieć wszyscy pracownicy.

Zapraszamy do obejrzenia dema kaska.com.pl login: demo hasło: demo