Site Loader

Hybrydowe paznokcie to mega hit ostatnich miesięcy. Najprawdopodobniej jeszcze dość długo będzie się trzymać. Manicure hybrydowy Kraków zdecydowanie góruje nad malowaniem paznokci normalnym lakierem ze względu na długotrwałość krycia oraz szybkie wysychanie. Zaraz po skończeniu malowania paznokci możemy oddać się zwykłym aktywnościom.

 

Nie musimy czekać nieskończoną ilość czasu, aż nasze paznokcie wreszcie wyschną, a na koniec i tak pozostać z skazą na ślicznym lakierze. Paznokcie hybrydowe są zdolne do używania zaraz po wyjściu z salonu/ zrobieniu manicure w swoim domu. Dodatkowo, posiadamy coraz więcej opcji. Jest wiele marek, które posiadają szeroką gamę produktów do hybryd.

 

Producenci rozpieszczają nas kolorami a oprócz tego innymi dodatkami: pyłkami, brokatem, drobinkami, lakierami typu cat eye a oprócz tego diamencikami czy innymi elementami, które mamy możliwość nakładać na paznokcie. Hybrydowy lakier nakłada się bardzo szybko i efektownie, łatwo utwierdza i już jest gotowe! Jest możliwość robić hybrydowe paznokcie zarówno w salonie, jak i w swoim mieszkaniu. Co wybrać? Jeżeli nie jesteś doświadczona, a bardzo zależy tobie na doskonałym wykończeniu- idź do salonu. Zrób tak także wówczas, w momencie gdy masz chęć na nieco bardziej szalone zdobienia lub lakier, którego nie jesteś pewna a nie zamierzasz kupić.

 

Znakomitym pomysłem jest nabycie zestawu do wykonywania manicure w domu. Wymaga to jednak cierpliwości oraz nakładu pieniężnego. Zazwyczaj manicure wykonany w domu utrzymuje się odrobinę krócej aniżeli ten zrobiony w salonie. Sama wybierz!

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *