Site Loader

Hybrydowy manicure jest coraz to bardziej atrakcyjny. Zawdzięcza to swojej trwałości i pięknemu wyglądowi. W przeciwieństwie do zwykłego lakieru, opisywana hybryda jest bardzo odporna wszelkie uszkodzenia a także nie ma tendencji do odpryskiwania. Paznokcie będą z pewnością wyglądały na zadbane a także zdrowe i to nawet do dwóch- trzech tygodni. Czym właściwie jest paznokcie hybrydowe Kraków centrum?

 

Jest to połączenie normalnego lakieru i specjalnego żele do manicure. Będziemy mogli go wykonać w fachowym studiu lub we swoim lokalu. Jednak do własnoręcznego zrobienia paznokci hybrydowych, potrzebny będzie zakup kilku rzeczy, takich jak np. kolor hybrydy, baza do hybrydy, nawierzchniowa hybryda czy lampa UV. Nie jest to z pewnością duży wydatek, natomiast zakupione rzeczy wystarczą nam na długo a także będziemy potrafili robić sobie we własnym zakresie paznokcie hybrydowe. Kiedy już obeznamy się bardzo dobrze z sposobem wykonywania paznokci hybrydowych, cały zabieg ma możliwość trwać do kilkunastu minut. Czas jest krótki, a efekt długi. Zdejmowanie hybrydy nie jest trudne. Starczy spiłować warstwę nawierzchniową paznokcia, na którym jest położona hybryda. Kolejno zamaczamy wacik w preparacie , który jest na bazie acetonu, przykładamy do płytki paznokcia, na jakiej jest lakier a następnie obwijamy folią aluminiową. Po 15 minutach musisz sprawdzić, czy hybryda zaczyna schodzić. Jeśli tak, ostrożnie pozbywamy się lakieru pilnikiem lub patyczkiem drewnianym. Jeśli nie, przykładamy znowu wacik na kilka min..

 

Po zabiegu, dobrzeużyć odpowiednich odżywek, pomagających utrzymać znakomitą formę paznokcia. Warto dodać, że jeżeli nasze paznokcie są osłabione, chore lub uszkodzone, nie powinnaś kłaść na nie hybrydy, ponieważ może bardziej je zniszczyć.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *