Site Loader

Dużo ludzi przeważnie zastanawia się, po co przeznaczać masę kasy na markowe perfumy damskie. Przecież właściwie, absolutnie niczym nie wyróżniają się od tych które kosztują mniej. Zazwyczaj posiadają identyczne zapachy, inspirowane tymi oryginalnymi.

Według mnie natomiast należy zaczekać, uzbierać tą większą sumę i zakupić perfum dobrej oraz znanej marki.Firmowe perfumy damskie, przede wszystkim posiadają piękne buteleczki, czasami skrupulatnie zdobione, przypominać mogą małe dzieła sztuki. A w projektowaniu tych dzieł nieustannie prześcigają się prawdziwi kreatorzy. Co więcej potrafią być atrakcyjną ozdobą damskiej toaletki. Niemniej jednak co bardzo istotne ich zapach, piękny i niepowtarzalny. Potrafi zmieniać się w ciągu dnia i ewoluować. Na początek wyczuwalne są nuty głowy, to pierwsze co będziemy czuć po otwarciu flakoniku, na ciele utrzymuje się często kilkanaście minut. Niemniej jednak to za jego sprawą decydujemy czy konkretny zapach się nam spodobał. Później poczujemy nutę serca, która łączy ze sobą dwie pozostałe nuty, często są to zapachy korzenne, utrzymują się na ciele do 2 godzin. W ostateczności zapach harmonijnie przechodzi do nuty bazowej. Ma ona bardzo subtelną oraz delikatną woń, ale to właśnie ona decyduje o tym jak trwały jest zapach.

Za sprawą czego , nie trzeba wylewać na swoje ubrania pół buteleczki żeby coś poczuć. Tak rzeczywiście starczy parę kropli, żeby zapach był wystarczająco wyczuwalny i został z nami wręcz poprzez paręnaście godzin. Markowe perfumy męskie zachowują się tak samo. Najczęściej jest tak, że dany zapach, kojarzony jest przez nas z jednostką która go nosi lub danym miejscem czy też sytuacją. Perfumy potrafią też być odzwierciedleniem charakteru.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *