Site Loader

Jak wszyscy idealnie są świadomi, że nie szata ozdabia człowieka a także to nie ona stanowi o wartości każdego z nas. Fason jest również niewyobrażalnie zmienny, dlatego nie warto do niego przywiązywać na dłużej.

Porządnie jest posiadać osobisty  trend, jakiemu będziemy wierni nie zważając na dotychczasowe trendy, jakie skończą się za parę miesięcy, w razie potrzeby dotrzymają się do następnego sezonu. Czy oznacza to, że nie musisz wcale przywiązywać uwagi na owo, co na siebie zakładamy? Na pewno, że nie. Należy w każdym momencie przykładać atencję do tego, by ubrania, jakie ubieramy były schludne, czyste, a oprócz tego ażeby pasowały do momentów lub okoliczności, na jaką zamierzamy je założyć. To nie metka ani wartość danego towaru decydują o tym, jakże będziemy się prezentować a także jak wypadniemy w danym ciuchu. Nie jesteśmy zmuszeni więc wpadać w paranoję oraz przed każdym większym wyjściem czynić, iż markowa odzież damska, jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki, odnajdzie się w własnej garderobie. Ma możliwość się okazać iż nasze teraźniejsze ubrania, nabyte na wyprzedaży lub w sieciówkach, wykonają na innych szalone przeczucie, o ile jedynie wyśmienicie dobierzemy je do naszej sylwetki, a do owego dołożymy jeszcze pobudzająca ciekawość ozdoby, itd.

Chociaż zatem monitoring wybiegów na pokazach mody może tobie sprawić dotykalne korzyści w formie większej świadomości modowej, to jednakże nie należy wpadać w paranoję i inwestować olbrzymie sumy kasy w ubrania popularnych spółek, które w większości przypadków nie są godne takich cen.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *