Site Loader

Właściwie każdy, kto kiedyś był zafascynowany kulturystyką i sportem a ponadto próbował zbudować sylwetkę prawdziwego sportowca, słyszał o różnych specyfikach wspomagających jej osiągnięcie. Peptydy SARM są właśnie takimi preparatami, jakie ostatnimi czasy zdobyły bardzo dużą popularność. Czy możemy stosować je bezpiecznie, bez skutków ubocznych?

 

Na początku dowiedzmy się czym w zasadzie są peptydy SARMy. Z angielskiego to skrót od „Selective Androgen Receptor Modulators”, co znaczy selektywny modulator receptorów androgenowych. Ich działanie bardzo podobnie jak w przypadku sterydów tj. testosteron jest anaboliczne, lecz co ważne rezultaty androgenne przy peptydach SARM są dużo mniejsze.

 

To na pewno wielka ulga dla tych osób które boją się o ginekomastię a ponadto problemy hormonalne. Co interesujące, peptydy SARM bardzo podobnie jak testosteron wyeksponują oraz wzmocnią mięśnie oraz sprawią, że nasze kości będą znacznie mocniejsze a oprócz tego dodadzą nam sił, lecz nie powinniśmy się obawiać przy ich stosowaniu takowych nieprzyjemnych skutków jak choćby występowanie zmian na skórze czy obniżenie głosu. Stosując peptydy SARMy często zastanawiamy się, czy ich stosowanie nie odbije się na naszym zdrowiu. Jak słusznie zauważają specjaliści w tej dziedzinie, najważniejsze to przyjmowanie ich pod doświadczonym okiem eksperta, który odpowiednio ustali dawki a także zatroszczy się o to, by do minimum ograniczyć efekty uboczne. Tak więc peptydy SARM są doskonałym wyjściem dla osób, które marzą o sportowej sylwetce. Musimy tylko pamiętać o ich bezpiecznym stosowaniu oraz zakupie u sprawdzonego sprzedawcy.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *