Site Loader

Z pewnością każda dziewczyna uwielbia dobrze się prezentować. Dlatego też spędzamy w łazience sporą większość poranka, aby zadbać o cerę, nałożyć make up a także zrobić odpowiednią fryzurę. Następnym, niemniej ważnym krokiem jest wybór ubrania, który będziemy nosić danego dnia. Tego typu zadanie jest istotnie uproszczone, w momencie gdy okazja nie wymaga noszenia odświętnych ubrań. Ogromny problem rozpoczyna się, w momencie gdy mamy przed sobą ważne spotkanie biznesowe albo jakąś ważną, rodzinną uroczystość, na którą zostałyśmy zaproszone przykładowo uroczystość zaślubin.

Niekiedy o wiele więcej czasu zajmuje nam wybranie nie samej kreacji, niemniej jednak wszelkich dodatków, takowych jak buty, torebka, bądź biżuteria. W głowie powstaje wtedy dużo pytań: „Czy pod względem kolorystycznym mają pasować one do naszej kreacji?” „Czy problemem będzie, jeżeli będą stanowić one kontrast do całości stroju?”

Ważnym atrybutem każdej dziewczyny niewątpliwie jest torebka. Torebka spełnia bowiem nie tylko funkcję dekoracyjną, niemniej jednak powinna być też funkcjonalna. To właśnie tam chowa się różne przedmioty, które okazać się mogą niezbędne, np. chusteczka do nosa, pomadka, lusterko, portfel, tabletki przeciwbólowe. Coraz częściej odchodzi się od tendencji spójności kolorów. Co to właściwie oznacza? Jeśli sukienka jest w stonowanym odcieniu, pozostałe detale ubioru, w tym również dodatki, powinny z nim kontrastować. Panie, kupując wizytowe torebki, zaczynają stawiać na mocniejsze, wzorzyste wzory, wcale nie ujmujące im elegancji. To samo dotyczy uroczystości ślubnych. Na parkiecie dominują raczej torebki w żywych kolorach. Także torebki wizytowe Tarnów odznaczają się fantazyjnymi wzorami.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *