Site Loader

 Większy rozmiar, większa funkcjonalność

Kiedy uniwersalny rozmiar brodzików prysznicowych 80×80 cm został wydłużony na jednej krawędzi o 20cm, prostokątna powierzchnia zadała szyku, ale i funkcjonalności. Geometria prysznicowej podstawy zyskała na rozmiarze, ale wciąż potrafi dopasować się do wielu wymagań przestrzennych stanowiąc ciekawe rozwiązanie, które można zastosować na wiele sposobów. Układ prysznica prostokątnego można zamontować wejściem wzdłuż krótszej lub dłuższej krawędzi. Pierwsze rozwiązanie umożliwia na zyskaniu bardzo przestrzennego wnętrza kabiny, na końcu której można umieścić panel bateryjny, nie obawiając się, że woda będzie chlapała na posadzkę łazienki. Drugi pomysł konstrukcyjny jest idealny w warunkach, kiedy szerokie wyjście z prysznica może ułatwiać komunikację, zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych i starszych, bowiem szerokie skrzydło drzwi, jakie mogą rozsuwać się wzdłuż dłuższej krawędzi, daje spore możliwości i komfort użytkowania.

Brodziki 80×100 cm i ich kolorystyka

Wygląd współczesnych brodzików jest stale unowocześniany i wciąż zyskuje na designie, różniąc się znacząco od swoich poprzedników, którzy gościli w łazienkach jeszcze kilka lat temu. Brodziki łazienkowe charakteryzują się obecnie niskim progiem niecki, który może być wmontowany do zagłębienia w kafelkach, tworząc jedną powierzchnię z podłogą. Taka innowacja nie tylko wygląda estetycznie i modernistycznie, ale jest dużym udogodnieniem komunikacyjnym, wykluczającym potknięcia, lub poślizgnięcia. Zmianom wizualnym brodzików uległa także kolorystyka. Zachowawcza i ponadczasowa biel wciąż króluje wśród sprzedawanego asortymentu, jednak właściciele nowoczesnych łazienek coraz częściej decydują się na wprowadzanie jaskrawej kolorystyki, wśród której dominują soczyste kolory, lub eleganckie czernie, szarości i granaty.

Jakość wykonania

Brodziki w rozmiarze 80×100 cm, ale też inne, wykonane są najczęściej z wysoko odpornościowego akrylu, który jest tworzywem trwałym i utrzymującym dużą wagę. Nie ma zatem obaw przed szybkim zniszczeniem, porysowaniem lub odpryskiwaniem lakieru, ponieważ struktura produktu jest często wzmocniona laminatem żywicznym dającym dodatkową ochronę przed zniszczeniami. Jednocześnie brodziki prysznicowe wykonane z akrylu są łatwe w utrzymywaniu czystości, co jest ich dużą zaletą. Wysokiej jakości brodziki znajdziesz na https://tanialazienka.com/brodziki-80×100.html.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *